
Mótair Sonracha Custaiméara YGFFB-185-TH le haghaidh Rollóir Tábla
Mótair YGFFB-185-TH Do Rollóir Tábla
Méid Fráma Saincheaptha: 124
Cumhacht Aschuir: 2 kW
Voltas Rátáilte: 380 V
Minicíocht Rátáil : 60 Hz
Tá Guangzhou Haoqing Meicniúil Agus Trealamh Leictreach Co, Ltd ar cheann de na monaróirí agus soláthraithe na príomhchúiseanna le ygffb- 185-ú mótair atá sonrach do chustaiméirí le haghaidh sorcóir boird sa tSín. Fáilte chun mótair shonracha ard-ghrád ygffb-185-ú custaiméirí a cheannach le haghaidh sorcóir tábla a rinneadh sa tSín anseo ónár mhonarcha. Tá gach táirge saincheaptha le caighdeán ard agus praghas íseal.
|
Mótair YGFFB-185-TH Do Rollóir Tábla |
|
| Méid Fráma Saincheaptha | 124 |
| Cumhacht Aschuir | 2 kW |
| Voltas Rátáilte | 380 V |
| Minicíocht Rátáilte | 60 Hz |
| Rang Inslithe | F nó H |
| Dualgas | S1 |
| Aicme Cosanta | Cineál Iomlán Iniata IP54 |
| Modh Fuarú | IC410 |
| Gléasta | B3 |
| Teocht Chomhthimpeallach | -20 céim -50 céim |
| Airde | Níos lú ná nó cothrom le 1000 m |
| Coil Stator |
100% Copar Pure Trí Thuile faoi Bhrú Fholúis (VPI) |
| Coil Rotor | Iora-Cage |
| Caighdeán | Mótair Saincheaptha, Mótair Neamhchaighdeánacha |
Forbhreathnú Táirge:
Mótair YGFFB-185-TH Do Rollóir Tábla, Saincheaptha le haghaidh Cruach na hÁise sna hOileáin Fhilipíneacha.
Saincheaptha le haghaidh líne táirgeachta an chustaiméara, ag meaitseáil go foirfe le trealamh an chustaiméara.
Le haghaidh paraiméadair agus líníochtaí mionsonraithe an mhótair seo, déan teagmháil linn.
Clibeanna Te: mótair ar leith do chustaiméirí ygffb-185-ú le haghaidh sorcóir tábla, an tSín ygffb-185-ú mótair ar leith do chustaiméirí do mhonaróirí sorcóir tábla, soláthraithe, monarcha
Glaoigh Linn








