
IE4 Mótair Ionduchtúcháin
Sraith YE4 IE4 Mótair Leictreacha Sábhála Fuinnimh Sár-Éifeachtúlachta Préimh
Méid Fráma: 80-400
Cumhacht Aschuir: 0.75-500 kW
Voltas Rátáilte: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V , 460 V , 550V, 660V, 690V
Minicíocht Rátáilte : 50 Hz , 60 Hz
Tá Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd ar cheann de na monaróirí agus soláthraithe na príomhchúiseanna le mótair ionduchtaithe ie4 sa tSín. Fáilte chun mótair ionduchtaithe ard-grád ie4 a dhéantar sa tSín a cheannach ónár mhonarcha. Tá gach táirge saincheaptha le caighdeán ard agus praghas íseal.
|
Sraith YE4 IE4 Mótair Leictreacha Sábhála Fuinnimh Sár-Éifeachtúlachta Préimh |
|
| Méid Fráma | 80-400 |
| Cumhacht Aschuir | 0.75-500 kW |
| Voltas Rátáilte | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Minicíocht Rátáilte | 50 Hz , 60 Hz |
| Rang Inslithe | F nó H |
| Dualgas | S1 |
| Aicme Cosanta | Cineál Iomlán Faoi iamh, IP55 , IP56 |
| Modh Fuarú | IC411 , IC416 , IC410, IC511 |
| Gléasta | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Teocht Chomhthimpeallach | -20 céim -40 céim Is féidir teocht eile a shaincheapadh |
| Airde | Níos lú ná nó cothrom le 1000 m Airde Eile Is féidir a Chur in oiriúint |
| Coil Stator | 100% Copar Pure Trí Thuile faoi Bhrú Fholúis (VPI) |
| Teirmeastar (PTC, PT100), Tá téitheoir ar fáil ach é a iarraidh | |
| Coil Rotor | Iora-Cage |
| Caighdeán | IEC60034, Mótair IEC |
| Eff. Aicme | IE4 Éifeachtúlacht Préimh Super |
| Is féidir seafta fada a shaincheapadh | |
Forbhreathnú Táirge:
Tá mótair AC asincrónacha trí phas(IE4) de shraith YE4 ag teacht leis an gcaighdeán Sár-Éifeachtúlachta Préimhe (IE4) i bhforálacha GB 18613-2012 "teorainn éifeachtúlachta fuinnimh agus rátáil éifeachtúlachta fuinnimh mhótair asincrónacha beaga agus meánmhéide trí phas".
Úsáideann an mótar seo amhábhair níos fearr agus tá dearadh optamaithe déanta aige. Dá bhrí sin, taispeánann sé éifeachtacht níos airde. Mótair sraith YE4
Le haghaidh tuilleadh sonraí teicniúla agus toisí mótair, déan teagmháil linn



Clibeanna Te: ie4 mótair ionduchtaithe, an tSín ie4 mótair ionduchtúcháin monaróirí, soláthraithe, monarcha
Glaoigh Linn









