
Pléascadh Sraithe YBX3-Promhadh a Trí-Mótair Ionduchtúcháin Chéim
Pléascadh Sraithe YBX3-Promhadh a Trí-Mótair Ionduchtúcháin Chéim
Ex-Marc: Exd II BT4, Exd II CT4 ,Iarratais : Réimse Guaiseach
Méid Fráma: 63-355
Cumhacht Aschuir: 0.18-355 kW
Voltas Rátáil: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V , Is féidir Voltas Eile a Chur in oiriúint
Minicíocht Rátáilte : 50 Hz , 60 Hz
Tá Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd ar cheann de na monaróirí agus soláthraithe na príomhchúiseanna le pléascadh sraith ybx3-cruthúnas trí-mhótair ionduchtaithe céim sa tSín. Fáilte chun mótair ionduchtaithe céim ard -grád ybx3 a cheannach ónár mhonarcha. Tá gach táirge saincheaptha le caighdeán ard agus praghas íseal.
|
Pléascadh Sraithe YBX3-Promhadh a Trí-Mótair Ionduchtúcháin Chéim |
|
| Sean-Marcáil | Exd II BT4, Exd II CT4 ,Iarratais: Réimse Guaiseach |
| Méid Fráma | 63-355 |
| Cumhacht Aschuir | 0.18-355 kW |
| Voltas Rátáilte | 380 V, 400 V, 415 V, 440 V , Is féidir Voltas Eile a Chur in oiriúint |
| Minicíocht Rátáilte | 50 Hz , 60 Hz |
| Rang Inslithe | F |
| Dualgas | S1 |
| Aicme Cosanta | Cineál Iomlán Faoi iamh, IP55 |
| Modh Fuarú |
Is féidir IC411, Modh Fuarú Eile a Saincheapadh |
| Gléasta | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Teocht Chomhthimpeallach | -15 céim -40 céim |
| Airde | Níos lú ná nó cothrom le 1000 m |
| Coil Stator | 100% Copar Pure Trí Thuile faoi Bhrú Fholúis (VPI) |
| Teirmeastar (PTC, PT100), Tá téitheoir ar fáil ach é a iarraidh | |
| Coil Rotor | Iora-Cage |
| Caighdeán | IEC60034, Mótair IEC |
| Is féidir seafta fada a shaincheapadh | |
Forbhreathnú Táirge:
Is táirgí is déanaí iad sraith YBX3 de mhótair ionduchtaithe trí phas de chineál H63~355 atá lasairdhíonach a d'fhorbair ár gcuideachta a chomhcheanglaíonn siad le struchtúr leictreamaighnéadach, teicníocht agus ábhar leictreamaighnéadach sa bhaile agus thar lear, srl bunaithe ar shraith mótair YB2 agus YB3. Tá go leor tuillteanais ag an tsraith mhótair seo, mar shampla ard-éifeachtúlacht, caomhnú fuinnimh, corrlach mór ardú teochta, saol seirbhíse fada, feidhmíocht den scoth, torann íseal, ardphléasc struchtúr cruthúnas, ard-iontaofacht agus oibriú áisiúil agus cothabháil etc. mótair asioncrónacha mheán-trí{-phas. Tagann an rang cumhachta agus na toisí suiteála le caighdeán IEC , freisin go hiomlán ar an mbealach céanna le mótair ionduchtaithe céim YB2 agus YB3 sraith trí -. Comhlíonann an tsraith mhótair seo GB755-2008 "Meaisíní leictreacha rothlaithe-Rátáil agus feidhmíocht". Ba cheart go gcomhlíonfadh a bhfeidhmíocht lasairdhíonach GB3836.1-2010 "Atmaisféir phléascacha, Cuid 1:Ceanglais Ghinearálta" agus GB3836.2-2010 "Atmaisféir phléascacha, Part2: Gaireas atá cosanta ag an screamh le haghaidh "d" lasairdhíonach. Is iad na cineálacha flameproof den tsraith seo de mhótair ná ExdI, ExdIIAT4 agus ExdIIBT4. Tá an tsraith mhótair seo oiriúnach don limistéar oibre neamh-mhianadóireachta i mianach faoi thalamh nó do na láithreacha contúirteacha i monarchana ina bhfuil gás pléascach aicme IIA agus IIB agus teocht aicme T1-T4.Shell céim cosanta den tsraith mhótair seo ná IP55, is é an córas fuaraithe ná IC411.Tá na cineálacha seo a leanas ag an tsraith mhótair seo: trópaiceach tais (YB3-cineál Trópaiceach), cineál tropic lasmuigh (YBTA-3), cineál tropics tais (YB3) (YBX3-W), cineál meán-fhrith-chreimeadh lasmuigh (YBX3-WF1) agus cineál tais lasmuigh (YBX3-THW), cineál trópaiceach tirim lasmuigh (YBX3-TAW), cineál trópaiceach faoi dhíon (YBX3-T), cineál trópaiceach lasmuigh (YBX3-TW).
● Siombail exd-Exd I Mb, ExdⅡAT4 Gb, ExdⅡBT4 Gb
Catagóir I: dromchla teocht is airde nach airde ná 150 céim (nuair a fhéadfaidh deannach guail an dromchla mótair a chlúdach), nach airde ná 450 céim (nuair nach gclúdóidh deannach guail an dromchla nó go bhfuil roinnt oibre cosanta déanta chun an carnadh deannaigh guail a chosc)
Catagóir Ⅱ: dromchla teocht is airde nach airde ná T1(450 céim), T2(300 céim), T3(200 céim), T4(150 céim); Bosca críochfoirt le trí nó sé chríochfoirt le haghaidh cábla seaicéad rubair (cábla plaisteach) agus cábla cruach.
Teocht chomhthimpeallach: -15 céim ~35 céim i mianach guail agus -15 céim ~40 céim i ngléasra.
● Ard-éifeachtúlacht IE3
Voltas rátála: 380V, 660V, 380/660V 50Hz (le haghaidh Exd-siombail Exd I agus méid fráma 80-355)
660V/1140V 50Hz (do shiombail Exd-Exd I agus méid an fhráma 112-355)
380V, 660V, 380/660V 50Hz & 400V, 415V, 440V, 460V, 480V, 690V 60Hz (le haghaidh Exd-siombail ExdⅡ)
Ideal don mhianach guail ina bhféadfadh meatán agus deannach guail a bheith i láthair (Exd I) agus limistéir chontúirteacha pléascadh (Ex dⅡAT4, dⅡBT4) sa ghléasra leis an rang ⅡA ⅡB agus gás inadhainte teocht T1-T4.
Le haghaidh tuilleadh sonraí teicniúla agus toisí mótair, déan teagmháil linn


Clibeanna Te: pléascadh sraith ybx3-cruthúnas trí-mhótair ionduchtaithe phas, pléascadh sraith ybx3 tSín-cruthúnas a trí-mótair ionduchtaithe céime, soláthraithe, monarcha
Glaoigh Linn









