
Sciorr Ardvoltais Shraith YR YRKK YRKS-Cuir glaoch ar Mhótair Ionduchtaithe Asincrónacha
Sraith YR YRKK YRKS Duillín Ardvoltais-Fáinnigh Mótair Asincrónacha
Méid Fráma: 355-1120
Cumhacht Aschuir: 185-15000 kW
Voltas Rátáilte : 3000 V - 13800V
Minicíocht Rátáilte : 50 Hz , 60 Hz
Tá Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd ar cheann de na monaróirí agus soláthraithe na príomhchúiseanna le duillín ardvoltais sraith yr yrkk yrks-mhótair ionduchtaithe asincrónacha fáinne sa tSín. Fáilte chun duillín ardvoltais sraith ard-grád yrkk yrks-mhótair ionduchtaithe asincrónacha fáinne a rinneadh sa tSín a cheannach anseo ónár mhonarcha. Tá gach táirge saincheaptha le caighdeán ard agus praghas íseal.
|
Sraith YR YRKK YRKS Duillín Ardvoltais-Fáinnigh Mótair Asincrónacha |
|
| Méid Fráma | 355-1120 |
| Cumhacht Aschuir | 185-15000 kW |
| Voltas Rátáilte | 3000 V - 13800V |
| Minicíocht Rátáilte | 50 Hz , 60 Hz |
| Rang Inslithe | F nó H |
| Dualgas | S1 |
| Aicme Cosanta | Cineál Iomlán Faoi iamh, IP55 , IP56 |
| Modh Fuarú | IC611 , IC616 ,IC666,IC37A86,IC511,IC01 |
| Gléasta | B3,V1 |
| Teocht Chomhthimpeallach | -20 céim -40 céim Is féidir teocht eile a shaincheapadh |
| Airde | Níos lú ná nó cothrom le 1000 m Airde Eile Is féidir a Chur in oiriúint |
| Coil Stator |
100% Copar Pure Trí Thuile faoi Bhrú Fholúis (VPI) |
| Teirmeastar (PTC, PT100), Tá téitheoir ar fáil ach é a iarraidh | |
| Cineál Rotor | Sciorr-Ring Rotor, Créachta-Rotor |
| Caighdeán | IEC60034 |
|
Is féidir Toisí Mótair a Saincheapadh |
|
Forbhreathnú Táirge:
YR,YRKK ,Sliocht Ardvoltais Shraith YRKS-Comhlíonann Mótair Ionduchtaithe Asincrónacha Fáinne (Mótair Créachta- Rotor) caighdeáin IEC 60034. Cineál fuaraithe : aer-fuarú aeir, aer-fuarú uisce.
Is struchtúr táthaithe pláta cruach é cásáil an mhótair seo, atá lightweight agus cobhsaí ó thaobh struchtúir de. Tá buntáistí aige freisin ar nós ardéifeachtúlachta agus coigilt fuinnimh, torann íseal, creathadh íosta, oibriú iontaofa, agus cothabháil simplí agus áisiúil.
Is féidir an mótair seo a úsáid chun meaisíní éagsúla a thiomáint, mar shampla comhbhrúiteoirí, caidéil uisce, séidirí, muilte guail, muilte rollta cruach, brúiteoirí, winches, agus mar sin de.
Le haghaidh tuilleadh sonraí teicniúla agus toisí mótair, déan teagmháil linn


Clibeanna Te: duillín ardvoltais sraith yr yrkk yrks-mótair ionduchtaithe asincrónach fáinne, duillín ardvoltais sraith yr yrkk yrks-fáinne monaróirí mótair ionduchtaithe asincrónacha, soláthraithe, monarcha
Glaoigh Linn











