
Mótair Ionduchtúcháin Sraith YZR YZ le haghaidh Craenacha agus Feidhmchláir Mhiotaleolaíochta
Mótair Ionduchtúcháin Sraith YZR YZ Do Chraenacha agus Feidhmchláir Mhiotaleolaíochta
Méid Fráma: 112-400
Cumhacht Aschuir: 1.6-200 kW
Voltas Rátáilte: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V , 460 V , 550V, 660V, 690V
Minicíocht Rátáilte : 50 Hz , 60 Hz
Tá Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd ar cheann de na monaróirí agus soláthraithe na príomhchúiseanna le mótair ionduchtaithe sraith yzr yz le haghaidh craenacha agus iarratais mhiotaleolaíochta sa tSín. Fáilte chun mótair ionduchtaithe sraith yzr yz ard- a cheannach le haghaidh craenacha agus feidhmchláir mhiotaleolaíochta a dhéantar sa tSín anseo ónár mhonarcha. Tá gach táirge saincheaptha le caighdeán ard agus praghas íseal.
| Mótair Ionduchtúcháin Sraith YZR YZ Do Chraenacha agus Feidhmchláir Mhiotaleolaíochta | |
| Méid Fráma | 112-400 |
| Cumhacht Aschuir | 1.6-200 kW |
| Voltas Rátáilte | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Minicíocht Rátáilte | 50 Hz , 60 Hz |
| Rang Inslithe | F nó H |
| Dualgas | Is féidir Dleacht Eile S2, S3, S4, S5 a Chur in oiriúint |
| Aicme Cosanta | Cineál Iomlán Faoi iamh, IP55 |
| Modh Fuarú | Is féidir IC411, IC410, Modh Fuarú Eile a Saincheapadh |
| Gléasta | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Teocht Chomhthimpeallach | -20 céim -50 céim, is féidir teocht eile a shaincheapadh |
| Airde | Níos lú ná nó cothrom le 1000 m Airde Eile Is féidir a Chur in oiriúint |
| Coil Stator | 100% Copar Pure Trí Thuile faoi Bhrú Fholúis (VPI) |
| Teirmeastar (PTC, PT100), Tá téitheoir ar fáil ach é a iarraidh | |
| Coil Rotor | Créachta-Rotor, 100% Copar Glan |
| Caighdeán | IEC60034, Mótair IEC |
| Is féidir seafta fada a shaincheapadh | |
Forbhreathnú Táirge:
Tá rótar créachta sraith YZR agus YZ trí phas mótair asincrónach le haghaidh ardaithe agus miotalóireacht oiriúnach do thiomáint cumhachta an mheaisín ardaithe agus trealamh eile dá samhail, le cumas ró-ualaithe ard agus neart meicniúil, agus tá sé oiriúnach freisin le haghaidh gearr-ama nó carachtar sealadach seirbhíse, an trealamh le tosú go minic, coscánaithe agus turraing agus tionchar soiléir.
Tá grád cumhachta agus toisí suiteála an mhótair de réir an chaighdeáin mholta IEC 72; tá an comhghaol idir an grád cumhachta agus na toisí suiteála cosúil leis an tSeapáin JEM1202 agus an Ghearmáin DIN42681, agus is féidir an chuid is mó díobh a mhalartú. Tá rótar créachta sraith YZR trí-mótar asincrónach trí phas le haghaidh miotalóireacht agus ardaithe de réir sonraíocht chaighdeán gairmiúil JB/T10105-1999 agus iora sraith YZ-tá mótair asincrónach trí phas rotor cage le haghaidh miotalóireacht agus ardaithe i gcomhréir leis an gcaighdeán gairmiúil.
Le haghaidh tuilleadh sonraí teicniúla agus toisí mótair, déan teagmháil linn





Clibeanna Te: mótair ionduchtaithe sraith yzr yz do chraenacha agus d'iarratais metallurgical, mótair ionduchtaithe sraith yzr yz tSín do chraenacha agus monaróirí feidhmchlár metallurgical, soláthraithe, monarcha
Glaoigh Linn









